دانشکده ابن سینا

دانشکده ابن سینا

متخصص سون لرن

عادل طالبی هستم ، از 20 سالگی علاقه زیادی به طب سنتی داشته و این رشته را پیگیری کردم ، اکنون پس از 17 سال کسب علم و تجربه در حوزه طب سنتی در حال انتقال اطلاعات و دانش در قالب آموزش در دوره های حضوری و غیرحضوری هستم.

عناوین مربی

استاد دانشگاه علمی کاربردی گرگان - اشتراک طلایی مربیگری در دانشکده ابن سینا گرجستان -

رشته تخصصی

کارشناسی ارشد طب سنتی

حوزه فعالیت

برگزاری دوره های طب سنتی

ایمیل

Adel.talebi@gmail.com

شماره تماس

09121111111

بیوگرافی دانشکده ابن سینا

مایکل مایکل دارای مدرک کارشناسی ارشد در تئاتر و دکترای تئاتر استودیو ترافالگار از دانشگاه لندن است. او یک معلم مدارک مقدماتی مبارزه با BASSC است، یک مربی مبارزه برای مرحله مقدماتی و دارای یک کمربند سیاه در آیکیدو است. مایکل برای بسیاری از شرکت های تئاتر از جمله: درخت نارنجی، استفان جوزف تئاتر، سلطنتی و Derngate، Crucible Theatre، Graeae کار کرده است.
او چندین نمایش را برای شرق 15 کارگردانی کرده است – از جمله نخست وزیر مارتین لینچ و همچنین کارهای متعددی را برای اسلحه های سلطنتی در برج لندن انجام داده است. او برای بازیگر فیلم The Roundabout و Assistant Fight Arranger برای این ویژگی، Faintheart بود. در آنچه احساس می کند زندگی گذشته است، او در Conquest، سریال برای کانال تاریخی اجرا کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

دوره های دانشکده ابن سینا